פלטפורמה

פלטפורמת המסחר האלקטרוני שלנו כוללת פתרון מקיף לניהול חנויות וירטאליות מתקדמות. הייחוד של הפלטפורמה הינו שהיא מאפשרת לנהל מספר זירות וערוצי שיווק במקביל ובנוסף הלקוחות שלנו נהנים מכלים מתקדמים של שיווק ויראלי וחיבורים למועדוני לקוחות גדולים שמעניקים ללקוחות שלנו נקודת פתיחה מצויינת לקידום המכירות באינטרנט.
גלריית תמונות בעמוד הבית
גלריית תמונות ומוצרים מתחלפים בעמוד הבית משתמשת כחלון הראווה של כל אתר מסחר אלקטרוני. באמצעות הגלריה ניתן להציג מבצעים חמים ולהעביר מסרים שיווקים.
באופן טבעי עמוד הבית מקבל יותר חשיפות מאשר עמודים אחרים באתר. לכן ניצול במה זו ויצירת הפניות ממנה לאזורים הפנימיים באתר היא דרך לגרום לגולש להיחשף למה שחשוב באמת. מנהל האתר יכול בקלות להחליף את התמונות באמצעות ממשק המשתמש במערכת ניהול התוכן.
 
התאמה למנועי חיפוש
מערכת המסחר האלקטרוני שלנו הינה ידידותית מאד למנועי החיפוש והותאמה במיוחד כדי לעמוד בדרישות האופטימ
 
שיווק ויראלי
אתרי המסחר האלקטרוני שלנו כוללים פיצ'רים מתקדמים וייחודיים המפשרים לקדם את פעילות השיווק בצורה וירא
 
חנות בפייסבוק
בחודשים האחרונים פיתחנו פ'יצר מתקדם שמאפשר להציג את אתר המסחר האלקטרוני גם כחנות בתוך הפייסבוק. באמצעות אפליקציית פייסבוק ייחודית שפיתחנו החנות הוירטואלית שלכם הופכת בקלות להיות גם לחנות נוספת בתוך עמוד הפייסבוק של העסק שלכם ומתממשקת אוטומטית למאגר המוצרים שקיים בחנות הרגילה. כל תהליך המכירה מתבצע בתוך הפייסבוק ונתוני המכירות שמתבצעות בפייסבוק נרשמות במערכת הההזמנות המרכזית של אתר המסחר האלקטרוני הרגיל.
 
Attributes
המערכת מאפשרת לנהל פרמטרים מרובים לכל מוצר: מידה, צבע, דגם, אריזה, מחיר משתנה לסוגי לקוחות שונים, בחירת איסוף המוצר מסניף ספציפי. בניית אתר מסחר אלקטרוני הינה תהליך דינמי מאד ולכן חשוב שהמערכת שעליה יוקם האתר תאפשר הוספה של שדות וסיווגים נוספים לפי צרכי הלקוח.
 
מערכת ניהול תוכן
מערכת ניהול התוכן בה אנחנו משתמשים הינה CMS של ג'ומלה. ג'ומלה הינה פלטפורמה בינלאומית שמשמשת לפעלה של מיליוני אתרים ברחבי העולם. המערכת מאפשרת למנהל האתר ליצור ולעדכן את עמודי המידע השונים באתר, לשלוט בסגנון העיצוב של כל עמוד, ולהוסיף פונקציות ואפליקציות נוספות שפותחו עבור ג'ומלה לרבות: פורומים, גלריות, ממשקים לפייסבוק וגוגל פלוס, הרשאות, ניהל מסמכים, ניהול פרויקטים וכיו"ב.
 
סליקה מאובטחת
המערכת תומכת בתקן PCI2, כך שמבקרי האתר מוגנים מפני שימוש לרעה בכרטיס האשראי שלהם. לאחר שגולש סיים את תהליך ההזמנה ולחץ "צ'ק אאוט" הנתונים מועברים בצורה מוצפנת ומאובטחת אל חברת הסליקה ונבדקים שם. לאחר שחברת הסליקה מחזירה תשובה לגבי תקפות הכרטיס נשמרים במערכת ההזמנות פרטי הלקוח בצורה מאובטחת, למעט פרטי האשראי. ניתן לחבר את המערכת לכל חברות הסליקה המוכרות כיום לרבות: pay pal, טרנזילה, פלא קארד, קארד גארד, דטא טרנס (סליקה באירופאה) ורבים אחרים.
 
ניהול נרשמים לאתר
מערכת המסחר האלקטרוני מציגה לגולשים עמוד רישום ברור ופשוט. הרשמה לאתר מאפשר לקבלת קופונים והטבות באמצעות ניוזלטר וכן מאפשר לקצר את תהליך הרכישה באמצעות השלמה אוטומטית של פרטי הגולש. למנהל האתר ישנה אפשרות לייבא רשומות של לקוחות מקובץ אקסל או לייצא רשומות למערכות חיצוניות.
 
ניהול מוצרים
המנוע הגמיש של המערכת שלנו מאפשר לבנות אתר מסחר אלקטרוני בעל עץ מוצר (מספר שכבות של קטגוריות ותתי קטגוריות) וכן פירוט נרחב לכל מוצר לרבות: מספר תמונות לכל מוצר, יכולת הגדלה של תמונות, אייקון המציין האם הפריט קיים כרגע במלאי, תצוגת מוצרים נלווים, תצוגת מוצרים ממולצים ו/או מוצרים במבצע, ניהול wish list, שלח לחבר, ניהול מחירון למועדוני לקוחות, מחיר לפני/אחרי הנחה, הצעה של קופונים מיוחדים לכל מוצר, ועוד.
 
חיפוש מתקדם וניווט באתר
המערכת מאפשרת ניווט נוח באמצעות תפריטים גדולים ונפתחים, מנוע חיפוש חכם המאפשר השלמה אוטומטית של מילות החיפוש על פי האותיות הראשונות שהוקלדו, פילטר סינון מוצרים לפי קטגוריה/מחיר/צבע/מידה/מותג ועוד. בנוסף ניתן לחפש לפי: המוצרים הנצפים ביותר/הנמכרים ביותר/דירוג גולשים ועוד.
 
אחסון וגיבוי
במסגרת דמי האחסון והתחזוקה החודשיים לקוחות Dreamview נהנים מתמיכה טכנית, אחריות, אבטחת מידע ברמה גבוהה, גיבויים יומיים אוטומטיים שנשמרים ב-2 שרתים שונים, המבטיחים 100% שרידות כנגד כל מתקפות האקרים.
 
ייבוא וייצוא נתונים מאקסל
אחד המנגנונים היעילים ביותר שקיימים במערכת הוא מנגנון ייבוא הנתנים מתוך טבלת אקסל שחוסך עלויות וזמן ניהול משמעותיים לאורך חיי אתר המסחר האלקטרוני. ממשק ייבוא הנתונים, מאפשר למנהלי האתר לנהל מוצרים/מחירים/כמויות על גבי טבלת אקסל ולעדכן בתוך שניות את קטלוג המוצרים שמופיע באתר על ידי שימוש בממשק ייבוא הנתונים, במקום לעדכן ידנית מוצר-מוצר.
 
קופונים ושוברי מתנה
מערכת המסחר האלקטרוני מאפשרת ניהול של קופונים מסוגים שונים כגון: קופונים הנחת כמות (כמו 1+1), קופוני הנחות לקניה מעל סכום מסוים, קופונים לקבוצות רוכשים מזוהות (ועדי עובדים), קופוני עידוד (נרשמים חדשים, נרשמים רדומים, חגים, ימי הולדת, מכירות סוף עונה וכו’.), קופונים מוגבלים בזמן ומינימום רוכשים (קופונים בסגנון Groupon), ועוד. בנוסף המערכת מאפשר לקנות gift card במחיר מוזל מהמחיר הנקוב לשימוש עצמי מאוחר יותר ו/או למשלוח כמתנה לאדם אחר.
 
Behavioral Targeting
המערכת מאפשרת לבנות תסריטי פעולה שונים מול סגמנטים שונים של לקוחות. המערכת מזהה אוטומטית משתנים שונים לגבי גולשים כגון: מיקומם הגאוגרפי, האתר ממנו הם הגיעו, הקמפיין ממנו הם הגיעו, מספר ביקורים קודמים באתר, סוג המכשיר דרכו מבוצעת הגלישה (מחשב או מכשיר סלולרי), מילות המפתח אותן הם חיפשו בגוגל לפני כניסתם לאתר ועוד. בהתאם לפרמטרים אלו ניתן להתאים תוכן שונה, הצעות, או וריאציות קמפיינים למבקרים שונים בהתאם לפרופיל הרלוונטי שלהם.
 
תגובות גולשים
מערכת המסחר האלקטרוני מאפשרת למשתמש לפרסם ביקורות ותגובות לגבי העסקה באמצעות מנגנון facebook comment. בנוסף יכולים הגולשים לדרג את המוצרים באמצעות מנגון רייטינג הקיים באתר.
 
אזור אישי לגולש
האזור האישי ללקוח מאפשר ללקוח לבצע מעקב אחרי ההזמנות שביצע באתר המסחר האלקטרוני, לעדכן את פרטי הפרופיל שלו, לצרף או להסיר את כתובת המייל מרשימות הדיוור של האתר וכן לדרג מוצרים ולכתוב ביקורות על מוצרים.
 
מערכת ניהול דיוור
גולשים שהוסיפו את המייל שלהם לרשימת התפוצה יקבלו לתיבת הדואר שלהם מידע על רכישות שבוצעו, מבצעים, קופונים. מנהל האתר יכול לבחור לשלוח הודעות דואר למנויים בודדים או לקבוצה מוגדרת של מנויים. המערכת כוללת תבניות מעוצבות למשלוח הודעות יזומות בתצורות שונות, למשל: ברכות לחגים, הודעות על פונקציות חדשות, הודעות לספקים /משקיעים וכיו"ב.
 
מערכת קונפיגורציה
אתר המסחר האלקטרוני מאפשר תחזוקה נוחה ויעילה של כל מרכיבי האתר. מנהל האתר יכול להוסיף בקלות תבניות עיצוב חדשות, לשנות הגדרות דוא"ל, לשנות תזמון משלוח הודעות דיוור יומי, לשנות תבניות משלוח של אישורי קופונים, להגדיר sub domains חדשים לצרכי שירות לקוחות ועמודי נחיתה שיווקיים וכיו"ב.
 
ניהול הזמנות
ממשק הניהול של אתר המסחר האלקטרוני כוללת מערכת ניהול הזמנות נוחה המאפשרת למנהל האתר להפיק דוחות מגוונים לפי כל חתך שיבחר: תאריכים / עסקאות / עסקאות שאושרו או נדחו על ידי חברות כרטיסי האשראי / לקוחות חוזרים / דירוג מוצרים לפי מכר וכל קריטריון אחר שהוגדר במערכת.
 
תוכנית פרסום ייחודית למועדוני הלקוחות הגדולים בישראל
המערכת מגיעה עם תוכנית שותפים מובנית המאפשרת חשיפה לחברי מועדוני הלקוחות הגדולים בישראל, בינהם: "בהצדעה" למשרתי מילואים, מועדון עובדי טבע, מועדון עובדי אל-על, מועדון "שווה" לעובדי הסתדרות העובדים הלאומית, מועדון באזזר לאומי ועוד. פתרון זה חוסך ללקוחותינו עלויות שיווק יקרות ומאפשר חשיפה מיידית לקהל לקוחות גדול ואיכותי שמורגל ברכישה של מוצרים באמצעות האינטרנט.
קישור האתר למועדוני לקוחות אלו כפוף לאישור הנהלת המועדונים.
 
שיווק ויראלי
אחת התכונות שמייחדות את המערכת ממערכות אחרות היא החשיבה שהושקעה בפיתוח מערכות שלא רק יודעות לנהל מכירות באתר אלא גם לתת למנהל האתר כלים מתקדמים בתחום השיווק הויראלי. מערכת המסחר האלקטרוני שלנו כוללת פיצ'רים מתקדמים המעודדים גולשים להפיץ קישורים לאתר ברשתות החברתיות בתמורה להנחות וקופונים שונים. פיצ'רים אלו מוכחים את עצמם מידי יום באתרים שהם יושמו בהם כמניבי תנועת גולשים ממוקדת וריווחית מאד.
 
אחסון – גיבוי – תמיכה טכנית
לקוחות Dreamview נהנים מתמיכה טכנית, אחריות, אבטחת מידע ברמה גבוהה, גיבויים יומיים אוטומטיים שנשמרים ב-2 שרתים שונים המבטיחים 100% שרידות כנגד מתקפות האקרים. בנוסף שירות הלקוחות שלנו פעיל בכל.
 
חבילת קידום אתרים ופרסום באינטרנט
לכל לקוח מותאמת חבילת פרסום ושיווק באינטרנט בהתאם לידעים העסקיים שנקבעים עם השקת האתר.
 
תצוגת מפה
אפשרות לתצוגת מיקום העסק בו ניתן לממש את הקופון על גבי Google maps. המערכת מאפשרת להציג את מפת בית העסק על גבי מפת גוגל או ב-WAZE באופן אוטומטי מבלי שיש צורך להטמיע סקריפטים מסובכים כמו שנדרש במערכות אחרות.
 
התממשקות ל-Zap
מערכת המסחר האלקטרוני מגיעה עם מנגנון המאפשר התממשקות לאתר השוואת המחירים ZAP מאפשרת חשיפה למאות אלפי גולשים מידי יום.
 
תוכניות שותפים
המערכת מאפשרת ניהול של שיתופי פעולה עם אתרים אחרים תוך מעקב אחר נתוני החשיפה/קליקים/מכירות שהניב שיתוף הפעולה.
 
סטטיסטיקה ו-DashBoard
המערכת מאפשרת להפיק דוחות לכל פרמטר מידע שנדרש. מנהל האתר יכול לקבל דוחות על מכירות, משתמשים, שיתופי פעולה ועוד. מערכת המסחר האלקטרוני שלנו כוללת מרכיב CRM ייעודי שמאפשר ניהול יעיל של תהליכי השיווק והמכירות. המערכת מאפשרת ייצוא של דוחות לאקסל באמצעות פורמט CSV. ניתן לחבר את האתר בקלות לכל מערכת סטטיסטיקה נדרשת לרבות Google Analytics.
 
משלוח אישור עסקה
ברגע שהעסקה הושלמה, המערכת תשלח ללקוח אישור לעסקה לכתובת הדואר האלקטרוני של המשתמש. המשתמש גם יכול לצפות בהיסטוריית העסקאות שלו מאזור החשבון האישי שלו.
 
תוכנית שותפים
המערכת מגיעה עם תוכנית שותפים מובנית המאפשרת ניהול של שיתופי פעולה עם אתרים אחרים תוך יכולת של מעקב ותגמול השותף לפי התוצאות שהוא מניב לאתר. הפרמטרים שהמערכת עוקבת אחריהם הם: כמות חשיפות, כמות קליקים והיקף מכירות שהניב כל באנר או קבוצת באנרים המשוייכת לשותף עסקי. ניהול תוכניות שותפים בצורה יעילה מאפשרת להוזיל מאד את עלויות השיווק באינטרנט ולפתח נוכחות טובה במגוון רחב של אתרי שותפים תוך יכולת נהול והקצאה נכונים של משאבי השיווק.